szybki serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny drukarek sublimacyjnych oraz pras termotransferowych. Jeśli doszło do jakiegokolwiek uszkodzenia zakupionego u nas sprzętu, a Państwa umiejętności nie pozwalaja na samodzielna diagnozę i usunięcie usterki, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu.

Bezpłatnie sprawdzimy co sie stało, poinformujemy o stanie technicznym urządzenia, oszacujemy koszty naprawy i na tej podstawie wspólnie podejmiemy decyzję, czy warto inwestować środki w naprawę.

Posiadamy wykwalfikowany i doświadczony personel, stosujemy wyłącznie oryginalne części dostarczane nam przez producentów sprzętu, który oferujemy.

Wszystkie naprawy staramy się wykonać w ciągu 48 godzin od dostarczenia do nas urządzenia, przeważnie wykonujemy je tego samego dnia i najpóźniej następnego dnia roboczego sprawne urządzenie odsyłamy do klienta.

co powinieneś wiedzieć
o prasach termotransferowych

Wszystkie oferowane przez nas prasy posiadają 12 miesięczną gwarancję na elementy mechaniczne oraz elektroniczne. Gwarancji nie podlegają elementy grzejne. W naszym serwisie pras termotransferowych posiadamy wszystkie podzespoły oraz części zamienne do pras znajdujących się w naszej ofercie oraz do starszych modeli wycofanych już ze sprzedaży.

Przed wysłaniem każdej prasy do klienta jest ona wszechstronnie sprawdzana oraz skalowana do temperatury 180°C / 356°F do wykonywania nadruków w technologii sublimacji.

Skalowanie przeprowadzone jest w celu określenia faktycznej temperatury 180°C w zależności od wskazania temperatury na wyświetlaczu urządzenia. Co pewnien czas należy sprawdzić czy faktyczna temperatura na grzałce jest zgodna z temperaturą wskazywaną przez urządzenie.

Operację tą można przeprowadzić przy pomocny najprostszego pirometru. Okresowe badanie temperatury jest ważne ze względu na jakośc wykonywanych nadruków.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń

W przypadku gdy temperatura jest za niska, wydruki będą "blade" - niedogrzane. W przypadku gdy temperatura jest za wysoka, wydruki będą przegrzane - mogą wystapić przekłamania kolorów np. czarny będzie brązowy. Zmiana temperatura grzałki jest zjawiskiem naturalnym, występującym na skutek zużywania się elementów grzejnych.

Każdą prasę przed rozpoczęciem wykonywania nadruków trzeba rozgrzać, a następnie po osiągnięciu zadanej temperatury grzać 10-15 minut, aby ustabilizować temperaturę.

Operację tą najlepiej wykonywać na zamkniętej prasie, w przypadku prasy do kubków, z kubkiem w prasie. Zapobiega to szybkiem zużywaniu się elementów grzejnych. Na żywotność grzałek ma również wpływ siła docisku. Zbyt duża siła docisku wpływa na szybsze zużycie się elementów grzejnych.

Serwis